O mnie - Amina Bokova

Nasze babcie mawiały że aby być piękną, kobieta musi cierpieć. Na szczęście dziś te słowa straciły na aktualności. Wiem o tym, ponieważ każdego dnia w swojej pracy udowadniam klientkom, że zabiegi estetyczne nie muszą być ani bolesne, ani szkodliwe dla zdrowia. 

Głęboko wierzę w to, że w każda z nas jest piękna.

Głęboko wierzę w to, że w każda z nas jest piękna. Czasem o tym zapominamy, przygniecione codziennymi problemami i natłokiem obowiązków. Wizyta w mojej klinice pozwali Ci obudzić w Tobie wszystko, co najlepsze. Nie chcę Cię zmieniać. Pragnę jedynie podkreślić to, co czyni Cię wyjątkową. Chcę, żebyś znów zaczęła się uśmiechać, spoglądając na siebie w lustrze. Skąd wiem, że mam taką moc? 🙂 Kim jestem?

Nazywam się Amina Bokova. Jestem specjalistką kosmetologii estetycznej i regeneracyjnej. Ukończyłam Państwowy Medyczny Uniwersytet w Moskwie im. Sechenova. Swoją wiedzę zdobyłam u najlepszych światowych specjalistów medycyny estetycznej. Aktualnie mocno skupiam się na nauce o powikłaniach w zabiegach medycyny estetycznej.

IMG_7689

 Od zawsze zdawałam sobie jednak sprawę, że wiedza teoretyczna to jedynie środek do celu, a nie cel sam w sobie. Chciałam spojrzeć na medycynę estetyczną inaczej i trochę ją “odczarować”. Często bowiem efekty zabiegów medycyny estetycznej kojarzą się z “przerysowaniem”, przesadą i brakiem naturalności. Kiedy przyjdziesz do mojego gabinetu, przekonasz się jednak, że dzięki właściwie dobranym zabiegom, podkreślę Twoje atuty, pozbędę się tego, czego w sobie nie lubisz, a Ty nie stracisz nic ze swojej naturalności. 

Przez 7 lat swojej pracy wykonałam ponad 10000 zabiegów. Cieszę się, że moja pasja stała się również moją pracą. Każdego dnia przychodzę do kliniki pełna pozytywnej energii, bo wiem, że wykonuję coś więcej niż zabiegi medycyny estetycznej. Patrząc na moje klientki widzę, jak jedna drobna zmiana, może zapoczątkować coś wyjątkowego; zmotywować do działania i przywrócić wiarę w siebie.